Hakkımızda


SUĞLA SU ÜRÜNLERİ TAŞIMACILIK TARIM ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

 

              1996 yılından bu yana su ürünleri sektöründe faliyet göstermektedir.Mevsimsel olarak her türlü deniz ve göl ürünleri işleme faliyeti gerçekleştirmektedir. Şirketimiz su ürünleri alanında insana, çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla, tüm çalışanlarımız ve gelişen teknolojinin katkıları ile üretim yaparak müşteri ve tüketicinin korunmasını, bilinçlenmesini ve ürünlerimizden sürekli memnun kalmasını sağlayarak su ürünleri alanında büyümek, karlılığı ve verimliliği arttırmayı amaçlar.

              Şirketimiz yurtdışı pazarlarına açılmayı ve mevcut ihracat oranına kendi adına katma değer sağlamayı ana hedef haline getirmiştir. Müşterilerimizin ürünlerimizden en yüksek faydayı sağlamaları için satış öncesi ve sonrası tüm hizmetler kalite hedefimizden ödün vermeden tüm çalışanlarımızca verilmektedir. Bütün, temizlenmiş ya da fileto halinde işlenen balıklar taze ve soğutulmuş olarak strafor kutularda ve dondurulmuş ürünler karton kutularda müşterinin istekleri doğrultusunda Avrupa standartlarında paketlenmekte ve yine müşterinin talebine göre “ özel paketleme” yapmaktadır.

              En iyi hizmeti sunmak amacıyla kaynakların etkin ve verimli şekilde kullanılması, çevre politikası ile uyulması zorunlu kabul edilmiş, kanun ve yönetmeliklere, müşteri şartnamelerine uygun çalışmayı, çevre kirliliğini önlemeyi, çevresinde ki doğal kaynakları en verimli şekilde kullanmayı kendine ilke edinmiştir.

              Tüm bu ilkeler doğrultusunda şirketimiz toplam kalite anlayışına ve çevreyi koruma bilincine sahip olduğunu, üretimin her aşamasının sürekli iyileştirme ilkelerine açık olduğunu, faaliyetleri ile ilgili tarafların memnuniyetini sağlamayı taahhüt etmektedir.